Język:

Oferta pracy wygasła

Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 5872
Produkcja

[Zamknięta]
Operator maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.

Pakowacz Naklejanie etykiety Pracownik produkcji

13 zł/za godzinę
Polska, Ciechocinek
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka Polski

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna
Miasto Ciechocinek (25 km od miasta Torunia) Operator maszyny do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych Stawka: 12,70 PLN netto. Dla młodych osób poniżej 26 roku życia 14,20 PLN netto (jeśli dostępny jest numer PESEL). Harmonogram: 2 zmiany po 12 godzin, od 6:00 do 18:00 oraz od 18:00 do 06:00, od poniedziałku do piątku, sobota przez 8 godzin (w razie potrzeby). Przerwa (płatna)

Obowiązki: utrzymanie maszyn (Wtryskarki) do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych (doniczki na doniczki, wazony, butelki, trawniki, płoty ozdobne, kubki, konewki). Maszyna wytwarza 10 części. Kontrola jakości, klejenie naklejek, pakowanie na palecie. Liczenie produktów. Wypełnianie dokumentacji

Wymagania: Biometria / Visa 3+ miesiące. Minimalne zrozumienie języka polskiego. 2 osoby z prawami kotów w wieku poniżej 50 lat. Płeć: mężczyźni Mieszkanie: 250 PLN na media. Pokoje dla 2 do 3 osób. Pierwszy dom znajduje się 3,5 km od pracy (wydawane są rowery). Kolejny dom 10 km od pracy (wydaje się samochód) Komisja lekarska: 150 zł minus sn. Kombinezon: rozdawane ubrania.
Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

Rokład czasu pracy

z 288 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
Respekt Personal Sp. z o.o.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5252685655

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów