Język:

Oferta pracy wygasła

Budownictwo
ID: 7405
Budownictwo
Praca od teraz

[Zamknięta]
Płyta gipsowo-kartonowa

Glazurnik / Płytkarz Gipsiarz

1760 – 2000 €/miesiąc
Belgia, Bruksela
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna

Wolne miejsce dla osób w Polsce.

Miejsce pracy: Belgia, lokalizacja: Flandria

Obiekty: domy do 3 kondygnacji.

Obowiązki: prace wewnętrzne: płyty gipsowo-kartonowe, szpachlówka, malowanie ścian itp

WYMAGANIA:

• doświadczenie w pracy jako pracownik płyt gk od 2 lat; • odpowiedzialność,

• brak złych nawyków (alkohol, narkotyki),

Według dokumentów:

• dostępność polskiej wizy od 3 miesięcy,

• obecność Pesel,

• od miesiąca oficjalnej pracy w Polsce.

WARUNKI PRACY:

Płatność: 8-9 euro / godz. Netto (płatność w PLN na kartę),

Harmonogram pracy: 9-10 godzin dziennie, 5-6 dni w tygodniu, od 220 godzin w miesiącu,

Zakwaterowanie: do 150 euro miesięcznie na osobę, Transport, narzędzia: zapewnione po stronie pracodawcy, najlepiej własny kombinezon, Zatrudnienie: urzędnik, w delegacji z polskiej firmy + rejestracja limosa, rejestracja w miejscu pracy. Umowa - umowa o prace. Ludzie rozpoczynają pracę z gotowym A1.

Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

WYMAGANIA:

Rokład czasu pracy

z 220 do 240 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
VOG-PRIME Sp. z o.o
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL9482615057

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

2. Pracodawca otrzyma Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.