Dodaj do Zapisanych
Budownictwo
ID: 10256
Budownictwo

[Zamknięta]
elektryk

Elektryk Elektromonter Inżynier elektryk

16 – 18 zł/za godzinę
Polska, Торунь, Плоцьк, Влоцлавек
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Praca zdalna

!!!!! WOLNE WOLNE MIEJSCA !!!!!!!

!!!!! BEZPŁATNA REJESTRACJA DOKUMENTÓW !!!!!

Do produkcji w Polsce potrzebni są ELEKTRYKÓW !!!!!!

!!!!! OFICJALNE ZATRUDNIENIE !!!!

Wiek od 20 do 60 lat !!!!

ZAKŁADAJ SIĘ OD 16 DO 18 ZŁ NETTO !!!!!

Pracuj w przedsiębiorstwie !!!!!!

Obowiązki:

- podłączenie przełączników, świateł lodowych w kabinach prysznicowych na jachtach

-umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów w pracy

-odpowiedzialność

Zapewniamy zakwaterowanie na kwarantannę, 300 zł ZA CZAS KWARANTANNY !!

ZAPEWNIAMY DŁUŻSZE NOCLEGI OD 200 DO 350 ZŁ ZA MIESIĄC (OPŁATY OD PŁATNOŚCI) !!!!

Obowiązki:

Studentów
Service Bud Consulting
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL8883145473

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.