Język:

Oferta pracy wygasła

Logistyka
ID: 10460
Logistyka
Praca od teraz

[Zamknięta]
Karshik z UDT

Operator wózka widłowego

20 zł/za godzinę
Polska, Nysa
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna

Karshik z UDT (dla kandydata, który jest już w Polsce)

Miejsce pracy: m. Nysa (Nysa, 55 km od Opola)

Wynagrodzenie: 4000 zł / mc netto, 20 zł / godz. Netto

Godziny pracy: 200 godz./miesiąc, 10 godz./dzień, jedna zmiana, od pon. Do pt., Możliwość pracy w sobotę.

Zakwaterowanie: BEZPŁATNE, w hostelu dla pracowników. Pokoje 2-4 osobowe posiadają niezbędne udogodnienia.

Wymagania:

  • mężczyźni poniżej 60
  • Język polski na poziomie komunikatywnym
  • Polskie prawa karne (UDT)

Obowiązki:

  • załadunek i rozładunek gotowych palet samochodem
  • pakowanie towarów
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

Rodzaj umowy: Umova Zletsenya, istnieje możliwość wystawienia karty pobytu

Podróż: na koszt pracodawcy

Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

Wymagania:

Obowiązki:

Rokład czasu pracy

z 200 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
ZOOMA SP. Z O.O.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL8943151774

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

2. Pracodawca otrzyma Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.