Dodaj do Zapisanych
Budownictwo
ID: 10500
Budownictwo

[Zamknięta]
Monter regałów wysokiego składowania

Monter Monter konstrukcji stalowych

12.8 – 20 zł/za godzinę
Polska, Lubartów
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

LCM (Warszawa, woj. Mazowieckie), zajmująca się montażem regałów, poszukuje osób na stanowisko: monter regałów magazynowych.

OBOWIĄZKI:

montaż regałów magazynowych, urządzeń manipulacyjnych

WYMAGANIA:

sprawne wykorzystanie podstawowych narzędzi montażowych, umiejętność dokładnego działania, skupienie się na samodzielnej pracy montażowej

Zapraszamy również osoby, które chcą się uczyć.

POŻĄDANE: doświadczenie w montażu konstrukcji wysokich regałów magazynowych, umiejętność czytania rysunków technicznych, znajomość języków obcych

OFERUJEMY: umowa o pracę, wynagrodzenie jest wypłacane na czas i odpowiada doświadczeniu zawodowemu w Polsce (PLN) i za granicą (EURO). Po szkoleniu pracownicy wraz z naszymi zespołami udają się na montaż w Belgii i Francji (wynagrodzenie w euro). Praca w dynamicznym zespole (kilkuosobowe zespoły)

GWARANTUJEMY: dostęp do miejsca montażu, zakwaterowanie, odzież roboczą, stabilną i ciekawą pracę

Witamy

OBOWIĄZKI:

WYMAGANIA:

Witamy

Studentów
LCM Sp. z o.o.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5272693617

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.