Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 10576
Produkcja

[Zamknięta]
SZLIFOWANIE I LAMINOWANIE NA JACHTACH

Pracownik produkcji

3200 – 5000 zł/miesiąc
Polska, Gdańsk
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

?PRACA: PRODUKCJA JACHTÓW, LAMINOWANIE I SZLIFOWANIE na jachtach

☝ OBOWIĄZKI: - Układanie laminatu warstwami, formowanie części i części do jachtów

- Układanie laminatu na podłogach, ścianach i sufitach.

- Jest pewien materiał - włókno szklane, laminat i specjalna siatka - należy go układać warstwami, impregnować rozpuszczalnikiem i żywicą (sap).

?PŁATNOŚĆ: 15-17 zł/godz. NETTO

⛪Miasto: Gdańsk

ZAKWATEROWANIE: 300 zł/mc (dom prywatny ze wszystkimi warunkami lub hostel typu hotelowego)

⏰ HARMONOGRAM: 10-12 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu

? DODATKOWE: Wiek 20-50 lat. Wiza od 2,5 miesiąca lub paszport biometryczny. Umowa zlecenia. Pracodawca zapewnia odzież roboczą. Po tygodniu pracy możesz brać zaliczki. Wakat jest bezpłatny. Po przyjeździe pracownik jest odbierany przez pracodawcę.

Studentów
RBK GROUP
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5833369418

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.