Język:

Oferta pracy wygasła

Dodaj do Zapisanych
Elektroenergetyka
ID: 10723
Praca od teraz

[Zamknięta]
Spawarka MIG / MAG 135-******

Spawacz

20 zł/za godzinę
Polska, Śrem
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna

Harmonogram:

  • Shrem (45 km od Poznania)
  • dzienne i nocne zmiany w wymiarze 8-12 godzin (jeden tydzień - za dobę, drugi - za dzień)

Opatrzony:

  • darmowe noclegi: dobre warunki; w pokoju dla 4 osób
  • bezpłatny transport do / z pracy
  • odzież robocza od pracodawcy.
  • spotykamy się na stacji po wcześniejszym uzgodnieniu

Obowiązki:

  • prace spawalnicze według rysunków (rysunki w języku polskim)

Wymagania:

  • dokumenty: wiza na minimum 3 miesiące
  • Język polski: na poziomie rozumienia
  • doświadczenie zawodowe; umiejętność czytania rysunków
Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

Opatrzony:

Obowiązki:

Wymagania:

Rokład czasu pracy

z 220 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
Nordstaff sp. z o.o.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL7010379246

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

2. Pracodawca otrzyma Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.