Dodaj do Zapisanych
Budownictwo
ID: 10805
Budownictwo

[Zamknięta]
Instalator regałów magazynowych.

Budowniczy Рracownik magazynu Pracownik fizyczny na budowę

12.8 – 20 zł/za godzinę
Polska, Lublin
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

LCM (Warszawa, woj. mazowieckie), działający w obszarze montażu regałów, poszukuje osób na stanowisko: montażysta regałów magazynowych.

Dla osób z imieniem wyjazdy z naszymi zespołami do granicy do Francji i Belgii (stawka godzinowa 5 euro netto za ucho).

+1,5 zł netto za licencje UDT na autoawanty

+1,5 zł netto za kwalifikację UDT na noże.

Pomożemy Ci poprawić jakość jakości - kurs i sen odbędą się w języku ukraińskim.

OBOWIĄZKI:

montaż regałów magazynowych, urządzeń przeładunkowych

WYMAGANIA:

posługiwanie się podstawowymi narzędziami montażowymi, umiejętność dokładnego działania, skupienie się na indywidualnej pracy montażowej

Zapraszamy również osoby, które chcą się uczyć.

OFERUJEMY: umowę oficjalną (umowa o prace), wynagrodzenie jest wypłacane na czas i odpowiada stażowi pracy w Polsce (zł) i za granicą (EURO). Po szkoleniu pracownicy wraz z naszymi zespołami jadą na montaż w Belgii i Francji (wynagrodzenie w euro). Praca w dynamicznym zespole (kilkuosobowe zespoły)

GWARANTUJEMY: dostęp do miejsca montażu, zakwaterowanie, odzież roboczą, stabilną i ciekawą pracę

Witamy

OBOWIĄZKI:

WYMAGANIA:

Witamy

Studentów
MONTAGE-RACK S.C.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL7142044235

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.