Dodaj do Zapisanych
Logistyka
ID: 11915
Logistyka

[Zamknięta]
Pracuj w magazynie

Рracownik magazynu

15.5 zł/za godzinę
Polska, Щецин
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Znajomość języka Polski

Wakat w firmie, która od ponad 30 lat zajmuje się gotowymi mrożonkami, lodami

(Ogłoszenie dotyczy oferty pracy tymczasowej)

Pracuje od maja do sierpnia

• Harmonogram pracy: na zmianach, w tym zmianach nocnych, sobota jest zwykle dniem wolnym, niedziela jest zmianą nocną od 20:00 lub 22:00

• Istnieje możliwość dodatkowych godzin 10-12 godzin dziennie

• Płatność: 15,50 zł od ręki

• Zakwaterowanie: 200 zł miesięcznie ze wszystkimi udogodnieniami

• Obowiązki zawodowe: pomoc sklepikarzom w kompletowaniu i pakowaniu towarów, sortowaniu towarów na półkach. Pracuj w lodówce lub na zewnątrz, w warsztacie. Pracownika nie ma cały czas w lodówce, ale zmienia się co 2-3 godziny.

• Wymagana jest również broszura sanitarno-epidemiologiczna.

• Poziom znajomości języka polskiego: komunikatywny

• Wiek do 45 lat

• Bardzo obfita zupa podawana jest dwa razy w tygodniu, obfite dania główne podawane są w pozostałe dni

• Wydawany jest komplet odzieży roboczej i butów

Miejsce pracy: Szczecin

Rokład czasu pracy

z 200 godzin na miesiąc

Studentów
APS PROFIT
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL8513164633

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.