Dodaj do Zapisanych
Praca dla niekwalifikowanych
ID: 12677

[Zamknięta]
Pracownik magazynu paczek pocztowych

Рracownik magazynu

15 – 18 zł/za godzinę
Polska, Warszawa
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Praca zdalna

MAGAZYN PARKINGOWY POCZTOWY

MOŻESZ ROZPOCZĄĆ JUTRO !!

Miejsce pracy: Warszawa - MĘŻCZYŹNI SIĘ WYSTRZELI !! Wiek: od 25 do 50 lat

Wynagrodzenie ręczne: 15 zł h. Netto

Godziny otwarcia: od 15:00 do 3:00, od poniedziałku do piątku

(Sobota niedziela:

Obowiązki:

- Załadunek i rozładunek paczek pocztowych na taśmie (waga paczki do 30 kg.)

nie musisz nosić pudełek z paczkami, wystarczy je podnieść i położyć na taśmie.

(!) Wymagania:

- Dostępność wizy pracowniczej lub biometrii od 2 miesięcy Zapewnione zakwaterowanie (na koniec miesiąca liczone od wynagrodzenia 350 zł)

Wypłata wynagrodzenia do 25 dnia następnego miesiąca.

Informacje dodatkowe: 660nnnn077nn753nn

Zaliczki można pobierać co tydzień, po przepracowanych dwóch tygodniach.

Obowiązki:

Studentów
Profit Group Sp. z o.o
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5342544800

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.