Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 14569
Produkcja

[Zamknięta]
Pracownik produkcji

Оperator linii produkcyjnej

3000 – 4500 zł/miesiąc
Polska, Palmiry (blisko Warszawy)
10 pracowników

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Potrzebni są pracownicy (mężczyźni) do firmy zlokalizowanej w miejscowości Palmyry (koło Czosnowa) i zajmującej się produkcją pralek, chłodniczych agregatów przemysłowych.

Zadania pracowników: Obsługa urządzeń do montażu i montażu pralek przemysłowych, agregatów chłodniczych. Prace na linii: montaż różnego rodzaju urządzeń elektrycznych, przewodów, obwodów, układów hydraulicznych, obudowa instalacji, kontrola jakości i likwidacja uszkodzeń. Przygotowanie stanowiska pracy i sprzątanie stanowiska pracy po zakończeniu pracy lub przestoju linii.

Organizacja przedsiębiorstwa: na linii pracuje 5-10 osób. Pomieszczenia przedsiębiorstwa są ciepłe. Możliwość korzystania z jadalni (automaty z kawą, herbatą, słodyczami, kuchenka mikrofalowa). Przerwa obiadowa -20-30 minut.

Harmonogram pracy: W firmie obowiązuje następujący harmonogram pracy: od 6:00 do 14:00; 14.00- 22.00;

Wynagrodzenie:

Pracodawca gwarantuje: wynagrodzenie zasadnicze w wysokości:

Monter - 3600 brutto/mc + dodatek za dyżury nocne 20% wynagrodzenia + premia za absencje i dni chorobowe - do 400 zł. brutto + Dodatkowe nagrody pieniężne (określane przez przełożonego).

Godziny nadliczbowe: Wszystkie godziny nadliczbowe są płatne +50% wynagrodzenia, jeśli kierownik poprosił pracownika o pójście do pracy w dzień wolny, firma dodaje +100% do wynagrodzenia zasadniczego.

Przy dużej ilości zamówień możliwe nadgodziny od poniedziałku do piątku, a także w sobotę

Zakwaterowanie: Instytucja zapewnia pracownikom bezpłatne zakwaterowanie (hostel), w którym średnio mieszka 3-5 osób w pokoju. Obudowa wyposażona jest w niezbędne do życia urządzenia oraz posiada wszystkie niezbędne warunki do życia pracowników.

Dojazd do pracy: Dojazd do miejsca pracy – w zależności od lokalizacji mieszkania pracownik dojeżdża do pracy pieszo lub bezpłatnym busem

Przedłużenie okresu pobytu na terytorium Polski:

Agencji Manpower zależy na tym, aby nasi pracownicy pozostali w Polsce jak najdłużej. W tym zakresie pomagamy w wykonaniu Map Gospodarstwa (sporządzenie Mapy Gospodarstwa trwa od 6-9 miesięcy), a także wykonujemy Zaproszenia na kolejne odwiedziny naszych pracowników i ich rodzin. kontakt Viber +48******

Studentów
ManpowerGroup Sp. z o.o
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5262493733

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.