Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 15617
Produkcja
Praca od teraz

spawacz mig-mag

Spawacz

31 – 36 zł/za godzinę
Polska, Zblewo
10 pracowników

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Firma produkująca kontenery, ramy i przyczepy w Zblewie - 15 km od Starogardu Gdańskiego lub 65 km od Gdańska, potrzebuje spawaczy MIG/MAG z minimalnym doświadczeniem, ale umiejętnością spawania szwu stropowego.

Wymagania:

Wiza, ruch bezwizowy, karta dożywotnia, wniosek o kartę dożywotnią; wiek do 55 lat; Wymagane doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG! ; Dokumenty spawacza nie są wymagane - najważniejsze jest doświadczenie, umiejętności i zdolności!

Zakres obowiązków: Praca polega na spawaniu kontenerów, ram i przyczep z blachy o grubości 2-6 mm. Spawane są dużymi prądami 200-300 A i dużym posuwem drutu - w dniu przyjazdu poddawane są próbom trwającym 5-20 minut, sprawdzającym umiejętności spawacza i zrozumienie pracy przy układaniu kilku szwów - poziomych, pionowych, sufit!!!.

Warunki pracy:

Wynagrodzenie - 31 - 36 zł/godz. Obowiązuje system ocen od którego uzależniona jest podwyżka. Osoby, które źle zdadzą egzamin, mogą zostać pomocnikiem spawacza lub montera - stawka 29 zł/godz. (o ile są miejsca!).

Harmonogram:

Pon-Pt 10-12 godz./dzień Sob. 6 godz./dzień

Pod warunkiem, że:

Mieszkanie - 450 zł/miesiąc, jeśli nie cały miesiąc to 15 zł/dzień. Osiedle znajduje się od pracy - 1,4 km - można dojść pieszo. W pokoju mieszkają 2 - 3 osoby. Pościel należy mieć ze sobą!Do rynku jest 400 m.

Odzież robocza: - buty od ręki!, spodnie i kielnia nie są od razu!, pierwszy raz trzeba mieć własne!

Wymagania:

Studentów
ALRUS SP. Z O. O.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5833349054

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.