Dodaj do Zapisanych
Budownictwo
ID: 16576
Budownictwo

[Zamknięta]
Spawacz z minimalnym doświadczeniem

Spawacz

20 zł/za godzinę
Polska, Grudziądz
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Praca zdalna

Wymagania: chęć do pracy, minimalne doświadczenie zawodowe.

Warunki pracy: harmonogram 10-12 godzin dziennie

Obowiązki: Stawka: od 20 zł netto za godzinę.

- zapewnione mieszkanie: 350 zł z wynagrodzenia,

- Zakwaterowanie na kwarantannę jest bezpłatne.

-Zaproszenie półroczne gratis.

– Z naszej strony są też ubrania robocze dla bhp i komisja medyczna.

Nasza firma od 3 lat pomaga w produkcji kart pobytu.

Kontakt w celu konsultacji +****** 416 Viber.

Studentów
Apik Group
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5581877232

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.