Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 17464
Produkcja

[Zamknięta]
Fabryka wafli czekoladowych - pracownik produkcji

Pracownik produkcji

3000 – 3500 zł/miesiąc
Polska, Cieszyn
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Potrzebujemy pracowników do firmy zlokalizowanej w Cieszynie i zajmującej się produkcją wafli.

Zadania pracowników: Pakowanie wyrobów gotowych, konserwacja maszyny pakującej, wykonywanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym, prowadzenie procesu technologicznego zgodnie z obowiązującymi procedurami, dbałość o zaufane mienie i porządek w miejscu pracy.

Organizacja przedsiębiorstwa: Pomieszczenia przedsiębiorstwa są ciepłe. Możliwość korzystania z jadalni (automaty z kawą, herbatą, słodyczami, mikrofala). Przerwa obiadowa - 20 - 30 minut.

Harmonogram pracy: Firma posiada następujący harmonogram pracy: system 4-brygadowy (zmiana 12 godzin "dwie na dwie" , / 2 dni pracy 2 dni wolne). 4 zmienne (7/2). I zmiana: 6-18 II zmiana: 18-6,00.

Wynagrodzenie: Pracodawca gwarantuje: wynagrodzenie zasadnicze 17,89. brutto / rok + dodatek za nocne zmiany 20% wynagrodzenia + po przepracowanym kwartale (3 miesiące) dodatkowo otrzymujesz premię w wysokości do 12% wynagrodzenia ok . 1010 zł brutto/m2

Po przepracowaniu kilku miesięcy masz możliwość przejścia do drugiego procesu „Operator produktu podwyższa stawkę do 19,05 zł. brutto / rok (13,71 zł netto/rok). Zakwaterowanie: Instytucja zapewnia bezpłatne zakwaterowanie dla pracowników na 180 dni, po zakończeniu tego okresu dofinansowuje 50% zakwaterowania, resztę płaci pracownik.

Dostawa do pracy:

Transport do miejsca pracy – w zależności od lokalizacji mieszkania pracownik będzie dojeżdżał pieszo lub komunikacją miejską.

Przed rozpoczęciem pracy każdy pracownik musi sporządzić książeczkę zdrowia. Firma pomaga to zrobić i pokrywa wydane pieniądze.

Firma zapewnia mieszkanie na czas kwarantanny za 250 zł.

Przedłużenie pobytu w Polsce: Manpower jest zainteresowany utrzymaniem naszych pracowników w Polsce jak najdłużej. W tym zakresie pomagamy przy produkcji Life Cards (produkcja Life Card trwa od 6-9 miesięcy), a także wykonujemy zaproszenia na kolejną wizytę naszych pracowników i ich rodzin. Telefon: +48******

Studentów
ManpowerGroup Sp. z o.o
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5262493733

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.