Dodaj do Zapisanych
Budownictwo
ID: 17583
Budownictwo

[Zamknięta]
Monter instalacji wentylacji

Monter

20 – 21 zł/za godzinę
Polska, Gdańsk
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Praca zdalna

Obowiązki:

  • wykonywanie montażu oraz demontażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych
  • poprawne odczytywanie rysunków technicznych
  • kontrolowanie, obsługa oraz konserwacja instalacji i urządzeń wentylacyjnych
  • wykonywanie pomocniczych robót budowlanych związanych z zawodem

Wymagania:

  • wiedza oraz doświadczenie w montażu i serwisie instalacji wentylacji
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz rysunku technicznego

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 20 zl netto/godzine w pierszwym miesiącu, w drugim 21 zł netto/godzine
  • odzież roboczą i narzędzia zapewnione przez pracodawcę
  • mieszkanie 300 zł
  • transport bezpłatny
  • tel/viber +48******
O firmie

Obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy:

Studentów
Vitro Ins Sp z o.o.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5851487507

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.