Dodaj do Zapisanych
Przewozy
ID: 17586
Przewozy

[Zamknięta]
Kierowca C+E

Kierowca

8000 – 10000 zł/miesiąc
Polska, Bytów
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Znajomość języka Polski

Producent mebli i wyrobów drewnianych do ogrodu poszukuje kierowca C+E. Flota liczy około 20 pojazdów VOLVO.

Nasze wymagania:

- Doświadczenie co najmniej 1 rok w transporcie międzynarodowym C + E na terenie Unii Europejskiej- warunek konieczny

- Komunikatywny język polski-warunek konieczny

- Polska Wiza pracownicza lub karta min. 5 miesięcy-warunek konieczny.

- Prawo jazdy C + E (najlepiej w kategorii otwartej do 10 września 2009). Jeżeli kategoria C jest otwarta po 10.09.2009 R. Należy posiadać Polski Kod 95)

- Chip karta kierowcy

- Punktualność, dyspozycyjność, chęć do pracy

- Wiek do 55 lat

Obowiązki:

- przewóz wyrobów gotowych i surowców- Francja, Niemcy, Holandia, Polska (głównie przy sporządzaniu świadectwa kierowcy)

- przewozy w Europie tylko pojedyncze, bez partnera.

- Zakwaterowanie jest bezpłatne. vib +****** 779

Obowiązki:

Studentów
Vitro Ins Sp z o.o.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5851487507

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.