Dodaj do Zapisanych
Branża motoryzacyjna
ID: 18138

[Zamknięta]
operator z UDT w magazynie spożywczym w Poznaniu

Kierowca Operator wózka widłowego Operator wózka widłowego

19 zł/za godzinę
Polska, Познань
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Praca zdalna

Kierowca ciężarówki z UDT w magazynie spożywczym w Poznaniu

W magazynie spożywczym wymagany jest kierowca wózka widłowego.

Miasto: Komorniki (k. Poznania)

Płeć: mężczyźni i kobiety poniżej 45

Obowiązki: transport palet w magazynie wysokim.

Płatność: 19zł/godz

Warunki mieszkaniowe: 200zł, nocleg ze wszystkim co potrzebne do komfortowego pobytu, łącznie z wi-fi.

️ Liczba godzin: Pracuj przez 8-10 godzin. Od poniedziałku do piątku. Posiłki są bezpłatne.

Zapewniamy mieszkanie na kwarantannę!

Oficjalne zatrudnienie. Darmowe zaproszenie i wakat.

+4****** Wiber

Studentów
Ditola.pl Sp. z o.o. Sp. K.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL7010978691

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.