Dodaj do Zapisanych
Logistyka
ID: 18327
Logistyka

Praca w hurtowni odzieży BONPRIX - miasto Łódź (4500-5000 zł netto/mc)

Рracownik magazynu

20 zł/za godzinę
Polska, Łódź
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Magazyn markowej odzieży. Pracuj dla wszystkich na stojąco + poruszając się po magazynie.

Wymagania: potrzebne są kobiety poniżej 50 roku życia.

Obowiązki: przyjmowanie zwrotów (ubrania, obuwie), skanowanie towaru do systemu komputerowego, sprawdzanie jakości towaru i opakowania. Norma na opakowaniu 550 sztuk odzieży, 300 butów.

1. ? Płatność: 20 zł/godzina brutto (15,11 zł/godzina netto). Stawka dla osób poniżej 26 roku życia wynosi 16,15 zł/godz netto, dla studentów 20 zł/godz netto.

+ premia za jakość pracy i wychodzenie na wszystkie zmiany zgodnie z harmonogramem. Dodatek za pracę w weekendy - 100 zł za 8 godzin i 75 - 6 godzin. Średnio można dostać 4500-5000 zł/mies.

2. ? Harmonogram: 2 zmiany po 8 godzin, 5-6 dni w tygodniu (5:45-13:45, 14:00-22:00).

3. Płacimy wszystkie podatki, pełne ubezpieczenie zdrowotne.

4. Nocleg w mieście Łodzi w komfortowych warunkach. Opłata za nocleg 400 zł/mc wraz z wynagrodzeniem (pełna cena 550 zł/mc, 150 zł wpłaca pracodawca do pensji).

5. Dojazd z domu do pracy komunikacją miejską (116 zł/miesięczna karta przejazdu).

Zakwaterowanie zapewnione jest za kwarantanną 200 zł na terenie miasta Lublina przez 10 dni (na koszt pracownika).

6. Wiza, bio od 3 miesięcy. Znajomość języka polskiego to plus, doświadczenie nie jest wymagane.

Studentów
JobPol
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL7142054340

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.