Dodaj do Zapisanych
Sektor usług, sport, uroda
ID: 22006

[Zamknięta]
vip - Czyszczenie wagonów PKP Intercity_

Sprzątaczka

18 – 22 zł/za godzinę
Polska, Warszawa
10 pracowników

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Warunki
Nie zaznaczono

Praca zdalna

Czyszczenie wagonów PKP Intercity_

MIASTO : Warszawa

OBOWIĄZKI: sprzątanie pociągów dużych prędkości PKP Intercity w zajezdni

PŁATNOŚĆ: Od 01.01.23 - opłata stała 18,5 zł netto, realizacja powyżej 180 godzin - 19,5 zł netto

Od 01.07.23 - opłata stała - 19 zł netto, przetwarzanie powyżej 180 godzin - 20 zł netto do 26 lat (status studenta) opłata 22,8 zł netto do 26 lat (bez statusu studenta, z certyfikatem rezydenta) + 2 zł do stawki

ZALICZKI: możliwość pobrania zaliczek w wysokości 300 zł (dwa razy w miesiącu) po 7 dniach roboczych

HARMONOGRAM PRACY: zmiany dzienne i nocne po 12 godzin, praca jest dostępna o 6 i 7 rano.

ZAKWATEROWANIE :❗do czasu zapewnienia zakwaterowania❗

WYMAGANIA: poniżej 50 roku życia, grzeczny, pracowity, niekonfliktowy, gotowy do pracy fizycznej, znajomość języka polskiego nie jest wymagana.

Rokład czasu pracy

z 200 godzin na miesiąc

Studentów
WestPower
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL8992883973

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.