Dodaj do Zapisanych
Gastronomia i hotelarstwo
ID: 22809

[Zamknięta]
Pokojówka kempingowa

Pokojówka

1500 €/miesiąc
Niemcy, Bonn
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Znajomość języka Niemiecki

Praca zdalna

Wakat na pokojówkę na kempingu + obsługa w kawiarni.

Wymagania: odpowiedzialna i dokładna dziewczyna do 40 roku życia, wymagana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego. Preferowane doświadczenie pokojówki.

Obowiązki: Pomoc i obsługa w kawiarni na terenie kempingu, sprzątanie domków, altan, pola namiotowego z gruzu, sanitariatów i części wspólnych.

8 godzinny dzień pracy, 1 dzień wolny w tygodniu.

Zakwaterowanie na kempingu jest bezpłatne.

Wynagrodzenie od 1500 euro netto, płatne raz w miesiącu. Możliwe są postępy. Przetwarzanie jest płatne.

Naszym pracownikom pomagamy w uzyskaniu zezwolenia na pobyt w kraju UE.

Płacimy za bilety Polska-Niemcy iz powrotem.

Wakat jest ważny od już.

Rokład czasu pracy

z 200 godzin na miesiąc

Studentów
Foline Sp.z.o.o
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5252825286

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.