Dodaj do Zapisanych
Budownictwo
ID: 23053
Budownictwo

[Zamknięta]
Roboty budowlane

Budowniczy

3500 – 4000 zł/miesiąc
Polska, Колобжег
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Duża firma budowlana poszukuje pracowników. Prace prowadzone są na dużych budowach.

Obowiązki:

  • przygotowanie zaprawy murarskiej, murowanie fundamentów, murowanie z cegły;
  • lepkie wzmocnienie;
  • montaż posadzek żelbetowych, wypełnienie szwów międzypanelowych,
  • montaż drzwi, skrzynek okiennych, parapetów, montaż central wentylacyjnych i nie tylko.

Wymagania:

  • znajomość właściwości różnych materiałów budowlanych, zasad bezpieczeństwa;
  • wytrzymałość fizyczna, dobra koordynacja ruchów, uważność, odpowiedzialność.

Harmonogram: jedna zmiana 10 godzin dziennie, od poniedziałku do soboty. Niedziela to dzień wolny.

Opłata: Stawka za godzinę to 18 zł netto na start, jeśli pracownik wykaże się profesjonalizmem, opłata wyniesie 19 zł netto. Miesięcznie 3600-4000 zł netto.

Nocleg w prywatnym domu, w pokojach 3 osobowych, są niezbędne udogodnienia, WI-FI. Koszt 510 zł miesięcznie, wypłata wynagrodzenia. Przy rozliczeniu za mieszkanie kandydat wpłaca kaucję w wysokości 200 zł.

Dodatkowe informacje:

  • w przypadku braku odzieży roboczej i butów można je kupić, a po miesiącu pracy pracodawca zwraca pieniądze wydane w obecności czeku (limit 200 zł).

Obowiązki:

Wymagania:

Studentów
Tvojarabotapl
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL9552329760

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.