Język:

Oferta pracy wygasła

Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 25923
Produkcja
Praca od teraz

[Zamknięta]
Operator wózka widłowego do suszonych owoców

Kierowca

21 zł/za godzinę
Polska, Gdańsk
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka Polski

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna

Wymagania:

Nasz klient, firma zajmująca się dystrybucją bakalii i bakalii, poszukuje kierowcy z uprawnieniami UDT.

Główne obowiązki: załadunek i rozładunek towaru, kompletacja zamówień zgodnie z fakturami, odpowiedni transport i ekspozycja asortymentu w magazynie za pomocą wózka, przygotowywanie przesyłek testowych dla klientów, przestrzeganie norm BHP, kontrola jakości, utrzymanie porządku w magazynie, udział w inwentaryzacje. Potrafi pracować w procesie kompletacji zamówień.

Obowiązkowo w mowie po polsku

Warunek: dokumenty potwierdzające umiejętność prowadzenia wózka (UDT wydany w Polsce), minimalne doświadczenie jako kierowca wózka w magazynie, znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

Gdzie pracować?

Gdańsk

Warunki pracy:

Harmonogram: pon-pt przez 12 godzin w 3 zmiany od 6.00, od 10.00, od 18.00

Zapewniamy mieszkanie, czynsz 10 zł/dobę za media

Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

Wymagania:

Gdańsk

Rokład czasu pracy

z 220 do 260 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
Altego
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5862277127

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

2. Pracodawca otrzyma Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.