Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 27178
Produkcja

[Zamknięta]
Pracownik do produkcji ławek drewnianych

Pracownik produkcji Оperator linii produkcyjnej Operator produkcji

19.2 zł/za godzinę
Polska, Poznań
4 pracownika

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Praca zdalna

Stanowisko: pakowacz

WYNAGRODZENIE: 19,20 zł/netto

OBOWIĄZKI: - montaż mebli ogrodowych z gotowych elementów przy pomocy narzędzi pneumatycznych (młotek, zszywacz) - ręczny montaż elementów drewnianych - obsługa maszyn do obróbki drewna

PENSJA

stawka - 19,20 zł/netto

• grafik pracy 3 zmiany po 8-12 godzin / 5 dni w tygodniu (głównie zmiany dzienne) 6.00 - 18.0014.00 - 00.00 • średnio 240 godzin miesięcznie • możliwość pracy w soboty

ZAKWATEROWANIE • odpłatność za nocleg 200 zł (potrącana z wynagrodzenia) • hostel ze wszystkimi udogodnieniami • pokoje 3-6 osobowe • odległość do miejsca pracy - do 1 km

WYMAGANIA • wiek 25-45 lat • zdolności manualne do pracy fizycznej • doświadczenie w branży stolarskiej będzie dodatkowym atutem • dobry stan zdrowia • umiejętność pracy w zespole

MIEJSCE PRACY: • miasto Skzynka (koło Poznania)

*po zapoznaniu się z ofertą pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz potwierdzam, że mam ukończone 18 lat

PENSJA

Rokład czasu pracy

z 240 godzin na miesiąc

Studentów
Worklife Polska Sp. z o.o. Sp. K.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5342545308

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.