Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 27568
Produkcja

[Zamknięta]
GER - Lakiernik

Lakiernik mebli Pracownik produkcji

17 – 20 zł/za godzinę
Polska, Warszawa
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Praca zdalna

Lakiernik (M poniżej 40 lat)

Miasto realizacji zlecenia - Stare Babice

Przyjazd do Warszawy

Firma jest producentem mebli do regałów sklepowych (regałów), biur oraz kompleksowego wyposażenia sklepów.

Praca w fabryce specjalizującej się w malowaniu proszkowym

Wymagania: - mężczyźni do 40 lat - brak doświadczenia zawodowego - dobra kondycja fizyczna

Obowiązki:

- zawieszanie elementów metalowych na haczykach

- Demontaż i pakowanie części lakierowanych (koła, zębatki, korki) - Sprawdzenie jakości gotowych elementów (kontrola lakierowania części) W Warsztacie nie ma silnego zapachu farby!

Semestry:

-stawka 17 zł/godz./mieszkanie 400 zł/mies . Studenci: Stawka 20 zł/godz., mieszkanie 600 zł/mc

Harmonogram pracy: - 10-12 godzin (od 6.00-22.00) - Przerwa 15 minut

Firma posiada stołówkę (czajnik, woda, automaty z napojami) Odzież robocza - własna wygodna Mieszkanie w niedalekiej odległości (400 zł za media)

San. książka nie potrzebna

Możesz rozpocząć pracę po uzyskaniu zezwolenia na pracę (5-7 dni roboczych)

Obowiązki:

Semestry:

Rokład czasu pracy

z 220 godzin na miesiąc

Studentów
WestPower
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL8992883973

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.