Dodaj do Zapisanych
Budownictwo
ID: 28499
Budownictwo

[Zamknięta]
Szlifierka-karschik

Szlifierz Operator wózka widłowego

20 – 22 zł/za godzinę
Polska, Kraków
4 pracownika

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Praca zdalna

Szlifierka z możliwością jazdy na wózku widłowym

✅Firma zajmująca się produkcją ram samochodowych potrzebuje szlifierek

Zakres obowiązków: szlifowanie metalu szlifierką, jazda wózkiem widłowym, jest to możliwe bez uprawnień.

✅Praca na terenie Krakowa

✅20 zł/godz., u siebie 22 zł/godz

✅Zapewniamy noclegi hostelowe, maksymalnie 3 osoby w pokoju

✅ Grafik 2 zmiany od 6.00 do 14.00, około 200 godzin/miesiąc

Studentów
WorkingHands
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL6762593616

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.