Dodaj do Zapisanych
Branża motoryzacyjna
ID: 28558
Praca od teraz

Monter

Ślusarz

22 zł/za godzinę
Polska, Gliwice
3 pracownika

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Warunki
Nie zaznaczono

Praca zdalna

Informacje o pracy:

Zakład produkcji strzał do dźwigów poszukuje monterów konstrukcji metalowych.

Obowiązki: montaż konstrukcji za pomocą specjalnych narzędzi, zgodnie z rysunkiem technicznym; cięcie gazowe i mocowanie metalu za pomocą urządzenia półautomatycznego.

Wymagania:

umiejętność posługiwania się przecinarką gazową;

czytać rysunki techniczne;

wytrzymałość fizyczna;

Komunikacja.

Doświadczenie w pracy i czytaniu rysunków jest koniecznością;

Harmonogram: praca na dwie zmiany po godziny dziennie od 06.00 do 14.00; Od poniedziałku do soboty;. Niedziela jest dniem wolnym.

Od 220 godzin miesięcznie. Płatność: stawka za godzinę 22 zł netto.

4500-5500 zł netto miesięcznie.

O zakwaterowaniu: wszyscy pracownicy mają zapewnione zakwaterowanie w mieszkaniu w Gliwicach. W pokojach 2-3 osobowych. Koszt - 420 zł/m.

+****** 055 Виктория (viber, telegram, whatsApp) tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wymagania:

Rokład czasu pracy

z 220 godzin na miesiąc

Studentów
SONDER SP. z o.o.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL754 336 4891

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.