Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 29233
Produkcja

[Zamknięta]
+ produkcja nici / 3400 netto / redukcja kosztów

Pracownik produkcji

3100 – 3400 zł/miesiąc
Polska, Łódź
9 pracowników

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Znajomość języka Polski

Praca zdalna

PRODUKCJA NICI TOLLEGNO

Przed pracą każdy przechodzi szczegółowy briefing-wycieczkę oraz mini-rozmowę z pracodawcą.

LOKALIZACJA: Łódź Adres produkcji: Ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 225/243, 93-231 Łódź

HARMONOGRAM:

  • 3 zmiany po 8 godzin 5 dni w tygodniu od pn-pt (5:30-13:30; 13:30-21:30; 21:30-5:30)

PENSJA:

  • 3600 zł brutto/mc + dodatek na zmianę nocną (godzinowa, ok. 333 zł miesięcznie) + 600 zł premii miesięcznej za obecność (200 zł za każdy przepracowany tydzień)

- Średnie wynagrodzenie 2800-3400 zł netto - Odzież robocza nie jest zapewniona

WYMAGANIA: - mężczyźni poniżej 60 roku życia

  • ZROZUMIENIE POLSKI

OBOWIĄZKI: Praca przy produkcji konserwacji maszyn przędzalniczych. Mogą też zakładać sortowanie nici, tkanin. Przed przystąpieniem do pracy pokazują produkcję i specyfikę pracy. Wszyscy kandydaci są przeszkoleni do obsługi maszyn produkcyjnych. Temperatura w zakładzie wynosi 22 stopnie Celsjusza.

ZAKWATEROWANIE: Zapewniamy zakwaterowanie w cenie 450 zł/mc. (pokoje do 4 osób, jest Wi-Fi, pościel zapewniona, kuchnia wyposażona we wszystko co potrzebne). Dojazd z tego hostelu do pracy komunikacją miejską.

REJESTRACJA: Pracuj na podstawie umowy o pracę, która zapewnia płatny urlop, zwolnienie chorobowe i dopłaty w wysokości + 50% za nadgodziny i 20% za pracę w porze nocnej + 100% do stawki za pracę w święto. Gwarantuje ubezpieczenie zdrowotne i społeczne ZUS opłacane przez pracodawcę.

PENSJA:

Studentów
Grupa Progres
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5842736371

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.