Dodaj do Zapisanych
Budownictwo
ID: 29560
Budownictwo

[Zamknięta]
Vip - SPAWACZ TIG

Spawacz

26 – 28 zł/za godzinę
Polska, Inowrocław
1 pracownik

Wymagania
Nie zaznaczono

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Praca zdalna

Spawacz TIG

MIASTO : Inowrocław

Opakmet to firma będąca liderem technologii blach, świadcząca swoje usługi dla branży kolejowej, medycznej, inżynieryjnej oraz budowlanej.

OBOWIĄZKI: Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją metodą MAG.Umiejętność czytania rysunków. Spawanie konstrukcji metalowych Praca w czystym, nowoczesnym i ciepłym warsztacie Spawanie konstrukcji metalowych

HARMONOGRAM: zmiana 10-12 godzinna. 5-6/7.230-260 działa godzin miesięcznie

WYNAGRODZENIE: i okres próbny - 26 zł/godz., stałe - 28 zł/godz. + wysokie premie DO 3000 zł

do 26 lat +2 zł do stawki

średnie wynagrodzenie 6000-8000 zł

Możliwość pobrania zaliczek po 7 dniach roboczych

ZAKWATEROWANIE: Zapewniamy wszelkie udogodnienia - opłata 800 zł, potrącana z wynagrodzenia

WYMAGANIA: Uprzejmy, pracowity, nie konfliktowy, gotowy do pracy fizycznej. staż pracy, staż pracy na produkcji, komunikatywny język polski

O firmie

Spawacz TIG

Studentów
WestPower
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL8992883973

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.