Dodaj do Zapisanych
Przewozy
ID: 29823
Przewozy

[Zamknięta]
Kierowca Międzynarodowy kat C+E

Kierowca ciągnika

8000 – 10000 zł/za godzinę
Polska, Trzebnica
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Znajomość języka Polski

Warunki
Nie zaznaczono

Praca dla kierowcy C+E na trasach w relacji PL-F-PL, ciagnik siodłowy + naczepa Firanka, wyjazdy ok tygodnia, przeważnie pauzy weekendowe w Polsce, lub system 3/1, 4/1, 8/2 do uzgodnienia, Wynagrodzenie 8000-9000 netto (na rękę) + premia 1000zł , dla kierowców z BY lub UA opcjonalnie możliwość zakwaterowania, mile widziane choć podstawowe doświadczenie, kontakt +******9 lub mailem na ******

Obowiązki:

· Punktualność.

· Załadunek i rozładunek towarów.

· Zabezpieczanie ładunku oraz właściwe rozmieszczenie i wyważenie go w pojeździe.

· Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych.

· Zgłaszanie wad, wypadków i naruszeń.

· Wykonywanie codziennej obsługi technicznej ciężarówki.

· Kultura osobista w kontakcie z klientami oraz podczas załadunków i rozładunków.

· Sprawdzanie, czy ładunki są poprawnie skompletowane.

Wymagania:

· Ważne prawo jazdy.

· Karta Kierowcy

· Świadectwo Kwalifikacji (Kod 95)

· pracownicy z BY-UA komunikatywny język polski

Obowiązki:

Wymagania:

Studentów
WALCO
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL8981190322

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.