Język:

Oferta pracy wygasła

Dodaj do Zapisanych
Gastronomia i hotelarstwo
ID: 31093
Praca od teraz

[Zamknięta]
POKOJÓWKA W HOTELU

Pokojówka Pracownik w hotelu

1000 – 1100 €/miesiąc
Włochy, Werona
8 pracowników

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna

POKOJÓWKA W HOTELU WŁOCHY

LOKALIZACJA: Werona itp.

HARMONOGRAM I WYNAGRODZENIE: - Stawka 1000-1100 euro miesięcznie➕ napiwki-200 godzin, BEZ NOCY. Zmiany 8 godzinne - Obiady GRATIS

WYMAGANIA: - Mężczyźni, kobiety i pary poniżej 58 roku życia - Kandydaci przetwarzani są przez polską firmę, w związku z czym do rejestracji potrzebny jest jeden z dokumentów: ✅ wiza polska ✅ karta pobytu ✅ dane biometryczne + paszport ukraiński

‼️Ważne: jeśli kandydat ubiegał się o polski Pesel ze statusem ukraińskim i został on już anulowany, to możemy przyjąć takich kandydatów tylko jeśli posiadają wizę lub kartę pobytu

OBOWIĄZKI: Praca w hotelu, sprzątanie pokoi

ZAKWATEROWANIE: Zakwaterowanie jest całkowicie BEZPŁATNE. Są zdjęcia mieszkań.

Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

Rokład czasu pracy

z 168 do 180 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
EWL S A
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL1132330806

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

2. Pracodawca otrzyma Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.