Dodaj do Zapisanych
Przewozy
ID: 31101
Przewozy

[Zamknięta]
Kierowca kota. Z

Kierowca ciężarówki

2000 €/miesiąc
Niemcy, Erfurt
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Praca zdalna

Kierowca kota. Z Niemiec Erfurt

Płatność: 2000 € / miesiąc

Grafik/okres pracy: 8 godzin/dzień, 5 dni/tydzień sobota - niedziela dzień wolny

Zakwaterowanie: pracodawca zapewnia,

codzienne zamieszkiwanie w mieszkaniu.

Kombinezon: musi być twój

Dojazd do pracy: mile widziane posiadanie własnego samochodu

Doświadczenie: tylko specjalista. Mają doświadczenie w tej dziedzinie w UE

Znajomość języków: rosyjski, preferowany niemiecki.

Obowiązki: przeprowadzanie transportu towarów, umiejętność zabezpieczenia ładunku.

Posiadać doświadczenie w prowadzeniu pojazdów kategorii C, CE - od 3 lat.

Realizuję transport w promieniu ok 50 - 150 km.

Agencja. Komunikacja w sprawie wolnych miejsc pracy, porady dotyczące zatrudnienia, napisz do Viber, WhatsApp! Proszę o kontakt w godzinach pracy od pn-pt od 9:00 do 18:00

Rokład czasu pracy

z 8 godzin na miesiąc

Studentów
SPJ
Zweryfikowany pracodawca
NIP: UA2748713998

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.