Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 31676
Produkcja

[Zamknięta]
VALEO SIEMENS

Pracownik produkcji

3750 – 4300 zł/miesiąc
Polska, Czechowice-Dziedzice
10 pracowników

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Znajomość języka Polski

Praca zdalna

Poszukujemy mężczyzn do firmy

Produkcja układów napędowych, rozruszników, przepustnic powietrza, generatorów, zaworów i turbosprężarek.

Płeć - Mężczyźni Wiek - do 55 lat Staż pracy: Brak doświadczenia Język polski: Znajomość języka na poziomie A1-A2 Przyjmujemy wyłącznie obywateli Ukrainy

Wynagrodzenie:

Rodzaj umowy: Umowa o Pracę Stawka: 3735 brutto/mc. Nadgodziny są dodatkowo płatne. Dopłata do systemu 4-osobowego wynosi 350 zł/brutto. Dodatkowo +20% do stawki za pracę w nocy, +50% do stawki za nadgodziny, +100% do stawki za pracę w weekendy i święta Premie 210 zł/brutto za produktywność, 220 zł/brutto za absencję , 30 zł/brutto za pracę w niedzielę.

Harmonogram:

System 4-zmianowy po 8 godzin, w systemie 3 zmianowym (6-14/14-22/22-6) według następującego systemu: - 4 pracowników na 1 zmianie - 1 na zewnątrz. - 4 pracowników na 2 zmianę - 1. - 4 pracowników w nocy - 2 na zewnątrz - . Istnieje możliwość wzięcia nadgodzin Przerwy - 20 minut i dwie po 5 minut.

Rezydencja

Bezpłatnie. Dopłata za nocleg - 300 zł netto, kartą można zapłacić w sklepach spożywczych Dojazd do pracy: na terenie miasta Bielsko-Biała transport bezpłatny z przystanków - ul.Lipnicka/ul. Broniewskiego / Hotel Prezydent oraz na terenie miasta Czechowice z przystanków - ul. Legionów 245.

Obowiązki pracownika:

Pracuj stojąc na linii produkcyjnej. Demontaż i montaż podzespołów samochodowych. Kontrola jakości wyrobów gotowych Operator na linii. Obsługa maszyn i urządzeń, kontrola jakości, pakowanie wyrobów gotowych. Zgłaszanie i wprowadzanie informacji o ślubach w miejscu pracy Sprzątanie w miejscu pracy, czyszczenie linii i maszyny. Sortowanie odpadów.

Dodatkowe informacje:

Odzież robocza jest bezpłatna, a mianowicie koszulka, rękawiczki i wygodne buty robocze.

Rezydencja

Rokład czasu pracy

z 6 godzin na miesiąc

Studentów
VIZA STAFF INTERNATIONAL
Zweryfikowany pracodawca
NIP: UA43145015

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.