Dodaj do Zapisanych
Logistyka
ID: 33404
Logistyka

[Zamknięta]
Praca magazynowa

Pracownik fizyczny Рracownik magazynu

4500 – 6000 zł/za godzinę
Polska, Sosnowiec
20 pracowników

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Praca zdalna

PRACOWNIK MAGAZYNU CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

Mężczyźni lub małżeństwa

Stawka: Dla kandydatów do 26 roku życia - 23,50 NETTO.

Dla kandydatów powyżej 26 roku życia - 19 zł/h netto.

Miejsce pracy: Sosnowiec ul. Logistycznej, 1

System pracy: 3-zmianowy system pracy, minimum 8-12 godzin pracy, 6 dni w tygodniu.

Zakres obowiązków: kompletacja i montaż części samochodowych w magazynie, konserwacja skanera magazynowego.

Mieszkanie w domu lub mieszkaniu dla pracowników. Oddzielne pokoje dla par.

Studentów
WorkTeam
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL7123338792

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.