Dodaj do Zapisanych
Praca dla niekwalifikowanych
ID: 33434
Praca od teraz

Pracownik Produkcji

Pracownik produkcji

3800 – 4800 zł/miesiąc
Polska, Legionowo
4 pracownika

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

W fabryce, która zlokalizowana jest w Michałowie-Reginowie i zajmuje się produkcją bułek do burgerów (mcDonald's).

Zadania pracowników: Pracownik na stanowisku pracy kontroluje proces wytwarzania wyrobów piekarniczych. Zajmuje się układaniem form do pieczenia, kontrolą jakości wyrobów piekarniczych. Pakowanie i pakowanie wyrobów piekarniczych. Naklejanie kodów kreskowych i naklejek na pakowane produkty. Układanie gotowych produktów do plastikowych pojemników i transportowanie ich do magazynu. Doświadczenie w pracy na produkcji artykułów spożywczych. /

Organizacja przedsiębiorstwa: Pomieszczenia przedsiębiorstwa są ciepłe. Możliwość korzystania z jadalni (automaty z kawą, herbatą, słodyczami, kuchenka mikrofalowa). Przerwa na lunch - 20 - 30 minut.

Harmonogram pracy: W firmie pracujemy w systemie 3-zmianowym (od 6:00 do 14:00; od 14:00 do 22:00; od 22:00 do 6:00).

Albo 4 brygady.

Wynagrodzenie: Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 25,00 zł. brutto/godz. + dodatek za zmiany nocne 20% wynagrodzenia + premia 600 zł. brutto/miesiąc + 130 zł na każdą niedzielę. Dodatkowe nagrody pieniężne (ustalane przez bezpośredniego przełożonego).

Zakwaterowanie: Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie dla pracowników.

w którym w pokoju mieszka średnio 3-5 osób. Obudowa wyposażona jest w urządzenia niezbędne do życia oraz posiada wszystkie warunki niezbędne do życia pracowników.

Transport do pracy: Transport do miejsca pracy – pracownik dojeżdża do pracy pieszo (1-2 km). Nasza agencja dokłada wszelkich starań, aby znaleźć mieszkanie w pobliżu przedsiębiorstwa.

Przedłużenie pobytu w Polsce: Agencji Manpower zależy na tym, aby nasi pracownicy pozostali w Polsce jak najdłużej. W tym zakresie pomagamy w tworzeniu Map Gospodarstwa Domowego (tworzenie Mapy Gospodarstwa Domowego trwa od 6-9 miesięcy), a także wykonujemy Zaproszenia na kolejną wizytę naszych pracowników i ich rodzin.

Studentów
ManpowerGroup Sp. z o.o
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5262493733

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.