Dodaj do Zapisanych
Sektor usług, sport, uroda
ID: 35036

[Zamknięta]
Kontroler jakości produktów przemysłowych branża motoryzacy

Kontroler

18 – 18 zł/za godzinę
Polska, Czechowice-Dziedzice
4 pracownika

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Praca zdalna

Wynagrodzenie: 18 zł netto/godz

Obowiązki: segregacja części i oględziny (prace przy oględzinach części w celu określenia jakości i ilości części zgodnie z charakterystyką instrukcji pracy (normy). Wadliwą partię części należy odseparować.

kontrola jakości za pomocą narzędzi pomiarowych (oględziny części zgodnie z instrukcją pracy przy użyciu narzędzi kontrolnych w celu upewnienia się, że część ma odpowiednią i poprawną charakterystykę wymiarową)

kontrola na linii produkcyjnej (polegająca na wizualnej selekcji części bezpośrednio na linii produkcyjnej, zgodnie z cyklem tej linii i zgodnie z instrukcją pracy)

Naprawa części „Przeróbka” (polegająca na naprawie wady części lub podzespołu przy użyciu niezbędnych narzędzi w celu przywrócenia właściwości użytkowych wadliwego elementu w części lub podzespole.

Grafik pracy: 220-240 godzin pracy w miesiącu, zmiany po 8-12 godzin pracy, pn-nd, są zmiany nocne

Odzież robocza: zapewnia pracodawca

Zakwaterowanie: 500 zł miesięcznie zapewnia pracodawca.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (6 m) / Czechowice-Dziedzice (5 m i 5 w)

Studentów
MDB Junction Sp. z o.o.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL8133820249

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.