Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 40787
Produkcja
Praca od teraz

Krawcowa

Szwaczka

21 – 27.7 zł/za godzinę
Polska, Kraków
10 pracowników

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Znajomość języka Polski

SZYCIE NA MAGAZYNIE Miejsce pracy - miasto Kokotów (15 km od Krakowa) Rejestracja na terenie m. Krakowa Kobiety od 18 do 45 lat Stawka: 21,00-27,70 zł/godz. netto Godziny pracy w miesiącu: 168-240. Koszt zakwaterowania: 900 zł.

Zadania: • Dokonywanie poprawek odzieży w magazynie;

• Kontrola jakości;

• Sprzątanie miejsca pracy

Warunki pracy i zakwaterowania: • Stawka: 21,00 zł/godz. netto, dla studentów – 27,70 zł/godz. netto. Premia 300-1200 zł brutto (wypłacana stopniowo w ciągu roku). Kryteria odbioru: wydajność, częstotliwość. • Harmonogram od poniedziałku do niedzieli 8-12 godzin (zgodnie z harmonogramem miesięcznym). Weekendowy pływak 1-2 dni w tygodniu. I zmiana: 6:00 - 14:00/18:00, II zmiana: 10:00/14:00-22:00;

Przerwa w harmonogramie 12-godzinnym: 20 i 15 minut. • Średni czas pracy w miesiącu: 168-240 godzin. • Zakwaterowanie: 900 zł/miesiąc. Dom dla 2-5 osób w pokoju ma wszystko, czego potrzebujesz, prosimy o przywiezienie własnej pościeli. Kwatera zlokalizowana jest w pobliskiej miejscowości, dojazd na własny koszt zajmuje 15 minut, można dojechać komunikacją miejską z przystanków Kraków Główny, Brzegi, Płaszów, a także z Wieliczki. • Warunki przechowywania: temperatura +20-23°C. Przewidziane są dwie przerwy po 15 minut każda. Jadalnia, czajnik i kuchenka mikrofalowa. Istnieje możliwość dofinansowania obiadów. • Odzież robocza: wydawana bezpłatnie, wygodne buty – własne Wymagania: • Kobiety do 45 roku życia

• Doświadczenie!!!

• Komunikatywny język polski!!!

Studentów
Armods Sp. z o. o.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL6342999180

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.