Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 45050
Produkcja

[Zamknięta]
Skład ARVATO

Рracownik magazynu

6000 – 7000 zł/za godzinę
Polska, Łódź
15 pracowników

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

ARVATO STRYKÓW Hurtownia markowej odzieży na całą Europę Adres i miasto pracy: ul. Strykowska 6d, Stryków Stanowisko: Pakowacz w magazynie odzieży.

Wymagania: Płeć - mężczyźni, kobiety, pary Wiek - do 50 lat (dopasowujemy wyłącznie kandydatów seniorów z doświadczeniem) Staż pracy: Brak doświadczenia Język polski: Brak znajomości języka Przyjmujemy obywateli Ukrainy i Białorusi

Wynagrodzenie: Rodzaj umowy Umowa: Zlecenie Stawka : stawka 21 zł netto/godz. Stawka dla młodych osób posiadających status studenta do 26 roku życia. - 26 netto/godz. Premia do 1000 zł netto za spełnienie standardów. Wynagrodzenie do 15 każdego miesiąca.

Harmonogram: 5-6 dni w tygodniu, 8-12 godzin. Weekendy płyną. 160-300 godzin miesięcznie Przerwy - 15 minut przy zmianie 8-godzinnej, 25 minut przy zmianie 12-godzinnej (15 i 10 minut).

Zakwaterowanie w Strykowie, Łodzi, Zgierzu jest bezpłatne, za opłatą media 250-350 zł netto. Dopłata za własne mieszkanie - 300 zł netto, kartą można płacić w sklepach spożywczych.Dojazd do pracy: bezpłatnym autobusem dostarczonym przez pracodawcę. Przystanki można uzyskać u rekrutera lub koordynatora projektu przy zameldowaniu i wyjściu do pracy.

Obowiązki pracownika: 2 działy Podglądanie i Pakowanie Podglądanie - pracownik ze skanerem przyjmuje towary różnego typu. Układanie towaru w miejscach wskazanych przez skaner Pakowanie – pracownik pracując przy komputerze pakuje towar i przygotowuje go do wysyłki. Pakowanie towaru zgodnie z zamówieniem Pakowanie towaru i przemieszczanie towaru (stanowiska robocze wyposażone w skaner, drukarkę i monitor - możliwość wyboru języka ukraińskiego)

Informacje dodatkowe: Odzież robocza zapewniana jest bezpłatnie, czyli kamizelka i wygodne buty robocze.

Studentów
Hr Jonex
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5691883239

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.