Język:

Oferta pracy wygasła

Gastronomia i hotelarstwo
ID: 46946
Praca od teraz

[Zamknięta]
Czyszczenie №7.102.1

Sprzątaczka

10 €/za godzinę
Niemcy, Bruchsal
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna

Nr 7.102.1

🇩🇪 Niemcy, Bruchsal (w promieniu 20 km)

Sprzątanie-1

Płatność (netto): 10€/godz

Harmonogram/okres pracy: pon.-sob., niedz. - dzień wolny, godziny pracy w miesiącu 180+

Zakwaterowanie: bezpłatne

Odzież robocza: luźna odzież

Dojazd do pracy: Klient zapewnia samochód służbowy

Dla kogo: kobiety, mężczyźni, 23-40 lat

Doświadczenie: trzeba pracować w branży sprzątającej, „wysprzątane domy” to za mało

Znajomość języka: najlepiej angielskiego lub niemieckiego na poziomie konwersacyjnym

Obowiązki: Konieczne sprzątanie mieszkań, biur, restauracji. Musisz posiadać prawo jazdy kategorii B i będziesz musiał także prowadzić samochód.

Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

Nr 7.102.1

Rokład czasu pracy

z 180 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
VAV Synergy
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5272932447

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

2. Pracodawca otrzyma Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.