Dodaj do Zapisanych
Praca dla niekwalifikowanych

*Kontroler jakości, pakowacz

Pracownik produkcji

27.7 – 27.7 zł/za godzinę
Polska, Częstochowa
6 pracowników

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Znajomość języka Polski

Praca zdalna

Stanowisko: kontroler jakości, pakowacz

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie.

Stawka: 27,70 zł brutto (około 21,80 zł netto)

Dodatkowo: + premia (maks. 200 zł/brutto)

Nie zapewniamy zakwaterowania na tym stanowisku.

Za dopłatę do mieszkania własnego: + 1 zł brutto.

Dojazd komunikacją miejską.

Zakres obowiązków: Produkcja wyrobów, kontrola jakości, przygotowanie przed wysyłką podzespołów i akcesoriów do samochodów.

Wymagania: zdolności manualne, chęć pracy na stojąco.

Dodatkowe informacje: Zmiany 6-14/14-22, poniedziałek - piątek, praca w soboty według zamówień. Po nowym roku istnieje możliwość pracy według grafiku: 3 zmiany/8 godz. Możliwe nadgodziny.

Opis firmy: Produkcja systemów zmiany biegów i elastycznych przewodów zdalnego sterowania dla największych producentów samochodów na całym świecie. Telefon/Viber: *****

Studentów
Niden service Sp. z o.o.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL7511702540

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.