Dodaj do Zapisanych
Praca dla niekwalifikowanych

[Zamknięta]
ASYSTENT PRODUKCJI FILMOWEJ

Pracownik produkcji

4130 – 5300 zł/miesiąc
Polska, Bieruń
5 pracowników

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Znajomość języka Polski

Praca zdalna

Obowiązki:

  • Konserwacja maszyn produkcyjnych,
  • Układanie i pakowanie gotowej folii,
  • Przygotowanie materiału do produkcji.

Wynagrodzenie: od 22,45 do 29 zł za godzinę (netto).

Grafik pracy: 3 zmiany po 8-10 godzin, z dniami wolnymi w zależności od zmiany. Miesięcznie od 168 do 184 godzin.

Zakwaterowanie i transport:

  • Zakwaterowanie pod adresem: ul. Warszawa, Bieruń.
  • Koszty utrzymania: 300 zł miesięcznie (odliczane od wynagrodzenia).
  • Pokoje dla 2-4 osób.
  • Dojazd do pracy komunikacją miejską bez przesiadek.

Dekoracje:

  • Oficjalna rejestracja na podstawie umowy zlecenie.
  • Zapewniamy odzież roboczą.
O firmie

Obowiązki:

Dekoracje:

Studentów
Grupa Progres
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5842736371

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.