Dodaj do Zapisanych
Przemysł lekki
ID: 50825
Praca od teraz

SZYCIE NA MAGAZYNIE

Szwaczka

21 – 27.7 zł/za godzinę
Polska, Kraków
5 pracowników

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Znajomość języka Polski

Praca zdalna

SEAMSTOM W MAGAZYNIE

Miejsce pracy - miasto Kokotów (15 km od Krakowa) Rejestracja na terenie miasta Kraków Kobiety od 18 do 45 lat Stawka: 21,00-27,70 zł/godz. netto Godziny pracy w miesiącu: 168-240 Koszt utrzymania: 900 zł.

Zadania: • Dokonywanie poprawek odzieży w magazynie;

• Kontrola jakości.

• Sprzątanie miejsca pracy

Warunki pracy i życia:

• Stawka: 21,00 zł/godz. netto, dla studentów – 27,70 zł/godz. netto

Premia dla najlepszych pracowników 300-1200 zł brutto (wypłacana stopniowo przez cały rok). Kryteria otrzymania premii (produktywność i częstotliwość). • Grafik: pon-niedziela 8-12 godzin (zgodnie z harmonogramem sporządzonym na dany miesiąc) Weekendy pływające 1-2 dni w tygodniu. I zmiana: 6:00 -14:00/18:00; II zmiana: 10:00/14:00-22:00; Przerwa w systemie 12-godzinnym: 20 i 15 minut. • Średni miesięczny czas pracy: 168-240 godzin. • Zakwaterowanie: 900 zł/miesiąc. Domek, 2-5 osób w pokoju, prosimy o przywiezienie własnej pościeli. Jest wszystko, czego potrzebujesz. Są pokoje przejściowe. Obiekt znajduje się w sąsiednim mieście, dojazd zajmuje 15 minut, na własny koszt można dojechać komunikacją miejską z przystanków Kraków Główny, Brzegi, Płaszów, a także z Wieliczki. • Warunki magazynowe: temperatura +16-23°C. Przewidziane są dwie przerwy po 20 i 15 minut. Jadalnia, czajnik i kuchenka mikrofalowa. Dofinansowane są obiady, które pracownicy sami zamawiają codziennie w aplikacji według własnego uznania. • Odzież robocza: wydawana bezpłatnie (w przypadku pracy krócej niż 3 miesiące z wynagrodzenia potrąca się 250 zł). Własne buty. • Badania lekarskie: z pierwszego wynagrodzenia potrąca się 100 zł. Wymagania: • Kobiety do 45 roku życia • Doświadczenie zawodowe!!!

• Komunikatywny język polski!!!

Studentów
Hr Jonex
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5691883239

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.