Dodaj do Zapisanych
Budownictwo
ID: 50827
Budownictwo
Praca od teraz

Hydraulika. Montazera. Instalator.

Monter Hydraulik Hydraulik - instalator

35 – 60 zł/za godzinę
Polska, Warszawa
2 pracownika

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Znajomość języka Polski

Firma Climat Development sp. z o.o. zaprasza certyfikowanych kandydatów na stanowisko inżyniera hydraulika.

Zakres obowiązków: Montaż instalacji hydraulicznych dla różnych projektów. Udział w przygotowywaniu specyfikacji technicznych i dokumentacji projektowej.

Wymagania: Doświadczenie zawodowe od 2 lat. Znajomość odpowiednich norm i przepisów. Umiejętność pracy z profesjonalnymi narzędziami.

Warunki: Konkurencyjne wynagrodzenie. Możliwość rozwoju zawodowego. Przyjazny zespół i komfortowe warunki pracy.

Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres z tematem „Hydraulik”. - Z przyjemnością sprawimy, że nasze projekty będą jeszcze bardziej udane!

Przetłumaczono z DeepL.com (wersja darmowa)

Studentów
Climat Development
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL9522238722

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.