Język:

Oferta pracy wygasła

Dodaj do Zapisanych
Budownictwo
ID: 5168
Budownictwo

[Zamknięta]
АРМАТУРЩИК/БЕТОНЩИК

Zbrojarz Betoniarz Pracownik fizyczny na budowę

15 zł/za godzinę
Polska, Chojnice
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka Polski

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna
Город приезда: Хойнице (Chojnice). Место работы: Хойнице (Chojnice). Зарплата: 3700-4300 зл/мес нетто, 15 зл/час нетто . График работы: 10- 12 часов, 6 дней в неделю. 250-290 часов в месяц Проживание: 100 зл/мес или бесплатно в зависимости от расположения объекта. Вид договора: умова злецення. Рабочая одежда: нужно иметь свою Требования к кандидату: мужчины от 20 до 50 лет виза минимум 3 месяца или биометрия не менее 90 дней опытом работы по специальности и в строительной сфере не менее 2 лет знание языка на минимальном уровне приветствуется ответственное отношение к работе, самоорганизованность исполнительность, инициативность, порядочность, желание и стремление зарабатывать отсутствие вредных привычек

Обязанности: работа на строительных объектах по специальности

Фирма оформляет воевудское приглашения и подает на карту часового побыта.
Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

Rokład czasu pracy

z 240 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
Atena Work Sp. z o. o.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL8971868171

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

2. Pracodawca otrzyma Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.