Język:

Oferta pracy wygasła

Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 5177
Produkcja

[Zamknięta]
PRACOWNIK PRACOWNIKÓW CZŁONKA E-MAILA

Robotnik rolny Рracownik magazynu Pracownik produkcji

14 zł/za godzinę
Polska, Piotrków Trybunalski
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna
Wzrost umowy, wzrost wynagrodzeń pracowników! Najwygodniejszy harmonogram. Przyjmujemy kandydatów do 55 roku życia! Rezerwujemy miejsca na listopad! Najpopularniejszy oddział, Petrikow Trybunalski. +100 miejsc! Przyjazdy w środy i niedziele. Rekrutuje znana polska firma pocztowa InPost! Bierzemy facetów, możesz bez doświadczenia, na biometrii / wizie. ? Wynagrodzenie - średnio 3300 złotych miesięcznie.

Obowiązki: sortuj listy, paczki, naklejki i skanuj pocztę (InPost).

Warunki pracy: - 13,5 PLN / godz. Netto (od 1 października) + PREMIUM DO 400 PLN (za obecność i jakość pracy) Łącznie od przeciętnie 220 godzin pracy miesięcznie. - 10 godzin pracy dziennie, 5 dni w tygodniu. Możliwe są dodatkowe godziny! - tylko wieczór, nocne zmiany. Zaplanuj bez przerwy. Chłopaki idą do pracy o 19.00, kończą zmianę o 03.00 (to znaczy 8 godzin pracy) i płacą zawsze jako 10-godzinna zmiana! ? Wygodne mieszkanie + dostęp do pracy zapewnia pracodawca, płatność 400 zł miesięcznie z wynagrodzenia. Zaliczka - po 2 przepracowanych tygodniach
Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

Rokład czasu pracy

z 320 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
Dryf SP. z o.o.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5272885676

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

2. Pracodawca otrzyma Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.