Dodaj do Zapisanych
Przewozy
ID: 52075
Przewozy

[Zamknięta]
Kierowca kategorii B

Kierowca

24 – 27.7 zł/za godzinę
Polska, Gdańsk
3 pracownika

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Znajomość języka Polski

Obowiązki: załadunek towaru w magazynie, rozwożenie towaru zgodnie z mapą trasy na terenie województwa pomorskiego, rozładunek towaru u klienta. Podpisywanie dokumentów z klientem. Odbieranie palet, pojemników i innych opakowań, zwracanie ich do magazynu. Wykonywanie drobnych prac magazynowych.

Wymagania: prawo jazdy kategorii B od co najmniej 3 lat, co najmniej 2 lata doświadczenia w prowadzeniu samochodu do 3,5 tony. Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym. Umiejętność korzystania z map Google. Wymagana książeczka sanepidowska (jeśli jej nie posiadasz, pomożemy Ci ją wyrobić).

Praca zaczyna się od 04:00 rano przez 8-10 godzin, 6 dni w tygodniu. Niedziela jest dniem wolnym.

Stawka: 24,00 zł netto. Studenci: 27,70 zł netto.

Zakwaterowanie jest zapewnione.

Studentów
Vitas Group Sp. z O.O.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5833356338

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.