Język:

Oferta pracy wygasła

Dodaj do Zapisanych
Gastronomia i hotelarstwo
ID: 55186
Praca od teraz

[Zamknięta]
POMOC KUCHENNA RESTAURACJI

Pracownik kuchni/Pomoc kuchenna

24 zł/za godzinę
Polska, Grójec
2 pracownika

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka Polski

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna

Miasto Belsk Duży (Warszawa 45 km)

Stawka 24 zł/godz. netto

Grafik pracy: Grafik ustalany jest indywidualnie przez pracodawcę, praca od poniedziałku do niedzieli, możliwość pracy w dużej liczbie godzin

Mieszkanie darmowe, blisko pracy

Obowiązki: Mycie, obieranie i krojenie warzyw i owoców, przygotowywanie zimnych zakąsek, krojenie serów i wędlin, utrzymywanie porządku w miejscu pracy, wykonywanie poleceń szefa kuchni, pomoc w przygotowywaniu potraw.

4 kobiety do 50. roku życia

Wymagania: Epidemiologia sanitarna, własny strój do pracy w kuchni.

Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

Rokład czasu pracy

z 200 do 220 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
Trion
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL6762637182

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

2. Pracodawca otrzyma Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.