Język:
Dodaj do Zapisanych
Przewozy
ID: 60274
Przewozy
Praca od teraz

Kierowca kat B+ pracownik magazynu

Kierowca

23.69 – 30 zł/za godzinę
Polska, Goleniów
5 pracowników

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna

Kierowca kategorii B+, pracownik magazynu

Miejsce pracy: Goleniów Miejsce rejestracji: Szczecin Stawka 23,69 zł netto/godz. - przy pracy bez nieobecności + 10% zgodności + 400 zł netto za dowóz pracowników z domu do pracy i z powrotem 22,69 zł netto/godz. - w przypadku nieobecności + 10 % ukończenia w normie

Godziny pracy w miesiącu 168-240 Koszt noclegu 17 zł za dobę

Zadania: • Transport pracowników do pracy i z powrotem

• Praca ze skanerem, zbieranie zamówień (dla kobiet i mężczyzn) • Pakowanie zamówień: pakowanie towaru zgodnie z wymaganiami, przyklejanie etykiet; (dla kobiet) • Wysyłaj towary: składaj zamówienia w dużych skrzyniach i na paletach; (mężczyźni)

Warunki pracy i życia: • Stawka 22,69 zł/godz. netto + premie od drugiego miesiąca pracy 10% za dotrzymanie normy, 5% za brak nieobecności, stawka 28,10 zł/godz. netto dla studentów. + 400 zł netto za dowóz pracowników z domu do pracy i z powrotem

Istnieje możliwość rozwoju kariery na stanowisko brygadzisty, trenera i lidera zespołu

• Grafik pracy: pon-niedziela, weekendy ruchome, w systemie zmianowym, 8-12 godzin w zależności od ilości zamówień. Pierwsza zmiana rozpoczyna się w godzinach 6-14, możliwa jest do godziny 16 lub 18, druga w godzinach 16-24 do godziny 02 lub 04. Zmiany, harmonogram zmian aktualizowany jest w każdą środę. • Średnia liczba godzin przepracowanych w miesiącu od 168 -240 godzin • Nocleg 500 zł miesięcznie, 17 zł za dzień, Dom/hostel 3-4 osoby w pokoju. Prosimy o przywiezienie własnej pościeli. • Zwrot kosztów zakwaterowania 1,5 zł za godzinę, maksymalnie 300 zł miesięcznie • Dla osób pracujących 8 godzin płatna przerwa 30 minut, powyżej +10 minut. • Bezpłatny dojazd do pracy • Odzież robocza wydawane bezpłatnie przy miesięcznej pracy • Badania lekarskie 170 zł od pierwszej pensji. • Codziennie bezpłatne obiady w cenie 10 zł (do wyboru i zamówienia) Wymagania: • Polskie prawo jazdy kat. B lub aktualne (poniżej 6 miesięcy w Polska) • Kobiety i mężczyźni w wieku 50 lat i dobrej kondycji fizycznej • Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe ani znajomość języka • Zabrania się wnoszenia do magazynu: biżuterii, zegarków, żywności

Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

Rokład czasu pracy

z 168 do 240 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
Hr Jonex
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5691883239

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

2. Pracodawca otrzyma Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.