Dodaj do Zapisanych
Praca dla niekwalifikowanych
ID: 60695
Praca od teraz

Pracownik na daczy

Robotnik rolny

900 €/miesiąc
Chorwacja, Poreč
2 pracownika

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Znajomość języka Angielski

Praca zdalna

Chorwacja

Para rodzinna

Miejsce pracy: Poreč (chorwacki: Poreč)

Obowiązki: opieka nad 3 kozami itp. zwierzęta, sadzić lawendę, inne rośliny, drzewa, organizować działkę, pomagać w budowie wiejskiego domu itp.

Wymagania: znajomość języka włoskiego. lub angielski języki, chęć do pracy.

Stawka i harmonogram: od 900 euro, 8:00, sobota do 14:00, niedziela-święta.

Zakwaterowanie: bezpłatne zakwaterowanie w apartamencie we wsi, 5 minut od domku.

Dokumenty: dostępność Tymczasowej Ochrony/Zielonej Karty

31☎️

O firmie

Chorwacja

31☎️

Studentów
Iren SF
Zweryfikowany pracodawca
NIP: UA3241122061

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.