Język:
Dodaj do Zapisanych
Przemysł lekki
ID: 61465
Praca od teraz

KRAWCOWA

Szwaczka

4200 – 5170 zł/miesiąc
Polska, Słupsk
3 pracownika

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna

KRAWCOWA

Miejsce pracy i rejestracji – miasto SłupskMężczyźni, kobiety, pary do 60. roku życiaStawka: 25 zł/godz. netto Godziny pracy w miesiącu 168-184Miesięczny koszt utrzymania – 500 zł

Zadania: • Szycie narzut, poduszek, pokrowców na krzesła i łóżka na maszynach do szycia • Praca na maszynach do szycia płaskiego, ściegiem wahadłowym, czasami overlockiem. • Kontrola jakości uszytych elementów.

Warunki pracy i zakwaterowania: • Stawka: 25 zł/godz. netto, studenci 28,10 zł/godz. netto. Premie z produkcji za przekroczenie planu. • Harmonogram: pon.-pt., w godz. 6-7 w godz. 14-15. Istnieje możliwość podjęcia dodatkowych godzin w soboty. • Miesięczny wymiar czasu pracy: 168-184 • Zakwaterowanie: 500 zł/miesiąc. z wynagrodzenia. • Podróż komunikacją miejską (97 zł za bilet). • Odzież i obuwie robocze: własne. • Badania lekarskie: 170 zł. z pensji

• Reżim temperaturowy: +17-+21

Wymagania: • Doświadczenie w pracy jako szwaczka przy podobnych procesach – warunek konieczny! • Mężczyźni, kobiety, pary do 60. roku życia • Minimalna znajomość języka polskiego (rozumieć i reagować) • Zdolności manualne i dobry wzrok

Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

KRAWCOWA

Rokład czasu pracy

z 168 do 184 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
Gremi Personal
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL9282077796

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

2. Pracodawca otrzyma Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.