Dodaj do Zapisanych
Praca dla niekwalifikowanych

[Zamknięta]
WARSZTAT ADR POLSKA

Pracownik produkcji

3500 zł/miesiąc
Polska, Rzeszów
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

WARSZTAT ADR POLSKA | WORK PROS: umowa umova o prakty, która daje płatny urlop, zwolnienie chorobowe i dopłaty w wysokości + 50% przetwarzania, 20% za noc + 100% do stawki podczas pracy na wakacjach. Dla najlepszych pracowników + bonusy na wakacje, prezenty dla dzieci, prefinansowanie do puli, dodatkowy ekwiwalent za mycie

OBOWIĄZKI: • Robot w produkcji osi i zawieszeń • Produkcja i montaż elementów i części • Szlifowanie części

OPIS: ADR POLSKA W branży motoryzacyjnej Pass Polska jest uważany za jednego z liderów w produkcji części i komponentów samochodowych. specjalizuje się w innowacyjnych metodach produkcji: osie skrętne; zawieszenia mechaniczne; koła akcesoria; prace montażowe. LOKALIZACJA: Zagórz (okolice Rzeszowa 70 km). OPŁATA I HARMONOGRAM PRACY: • od pierwszego do trzeciego miesiąca ~ 3000 netto, od czwartego 3****** netto • dla najlepszych z + bonusami na wakacje, prezenty dla dzieci, dodatkowe finansowanie puli, dodatkowy ekwiwalent za mycie • zmiany 8 godzin, plus możesz Dodatkowe 4 godziny, a także 2 soboty miesięcznie, na 3 zmiany. WYMAGANIA: • mężczyźni do 50 lat • wiza lub bez wizy • dobre zdolności manualne, szybkość • podobne doświadczenie zawodowe - mile widziane. INFORMACJE DODATKOWE: • w przedsiębiorstwie panuje wysoka temperatura, • odzież specjalna: na koszt pracodawcy, • doceniana jest znajomość języka polskiego lub angielskiego. ZAKWATEROWANIE: Będziesz mieszkał w domu lub hostelu, pokoje są zaprojektowane dla 4 do 6 osób w zależności od wielkości. 100 zł miesięcznie jest usuwane z pensji. Warunki są standardowe. Pracuj na podstawie umowy umova o pracе, która daje ci płatne urlopy, zwolnienia chorobowe i dopłaty w wysokości + 50% przetwarzania, 20% za noc + 100% stawki podczas pracy na urlopie. Gwarantowane ubezpieczenie zdrowotne i społeczne ZUS, które pracodawca płaci za Ciebie. Po przyjeździe należy zapłacić 50 PLN. w przypadku rezerwacji miejsca na Ukrainie w celu ubiegania się o wizę na tę pracę, a następnie nic nie trzeba płacić po przyjeździe. W każdą niedzielę przewoźnik opuszcza Lwów i przewozi bezpośrednio, by zostać.

Rokład czasu pracy

z 192 godzin na miesiąc

Studentów
MONOWORK
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5842736371

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.